PÄRNU SULGPALLIKLUBI

Eesti English Vene

PÄRNU SULGPALLIKLUBI UUDISED

Valentinad ja Valentinid

Nagu ikka, saavad ka sel aastal palliplatsil kokku nii suuremad, kui väiksemad sõbrad. Sõbrapäevaturniir toimub 15.02 Raeküla saalis. Täpsem sõbrustamise teave juhendist
siit..


Lisatud 07.02.2018


Pärnumaa meistrid 2017

Meeldiv on tõdeda, et "jõulupidutsemine" enne otsustavaid võistlusmänge ei suutnud tugevamaid segada. Ka sel aastal mängiti sulgpalli meistrivõistlustel välja kõik kohad ning lõpuks said kokku võrdsetest võrdsemad. 
Laupäeval mängitud üksikmängude parimad olid:
Mehed (12 mängijat)

1. Erti Möller
2. Carlo-Antonio Fogelberg
3. Elari Elbing

Naised (5 mängijat)
1. Laura Liiv
2. Kristi Tehu
3. Maarja Kauniste


Pühapäevasel pikal võistluspäeval pälvisid medalid:
Meespaar (11 paari)

1. Erti Möller - Tarvo Tats
2. Heiti Põldroos - Madis Merirand
3. Carlo-Antonio Fogelberg - Karl-Johan Pilve

Naispaar (7paari)
1. Kristi Tehu - Ketu Pupp
2. Laura Liiv - Klaarika Martmaa
3. Karin Lääts - Elve Lääts

Segapaar (16 paari)
1. Erti Möller - Maris Filippov
2. Madis Merirand - Laura Liiv
3. Urmas Liiv - Kairit Liiv


Õnnitlused võitjatele!


Lisatud 11.12.2017


Pärnumaa MV sulgpallis

Pärnumaa parimate sulgpallurite selgitamine toimub 09. ja 10. detsembril Pärnu Spordihallis. Laupäeval toimuvad üksikmängud ja pühapäeval paarismängud. Täpsem info juuresolevast juhendist.

Juhend

Tabelid


Lisatud 06.11.2017


Pärnu Sulgpalliklubi jõulupiduLisatud 06.11.2017


Pärnu Sulgpalliturniir 2017

Toimub sel aastal 30.09 Pärnu Spordihallis.
Juhend siin...
Tabelid 29.09
TulemusedPalun anna ka teada, kas osaled õhtusel koosviibimisel või mitte!

NB! 23.09 toimub samas kohas Noorte GP etapp. Sellega seoses palub Sulgpalliklubi kõigi agarate klubiliikmete abi selle läbiviimisel. Eelmisel õhtul "võimalus" jälle koos triipu tõmmata (kui ei saa pihta, küsi kogenud mängijatelt) ja muidugi vajame võistluspäevaks kohtunikke. Tasu 1€ mäng. Kui saad tulla kasvõi paariks tunniks, anna endast teada, ka sellest on abi!Lisatud 06.09.2017


Pärnu sulgpallikool

Pärnu sulgpalliklubi on mõeldes sulgpalli populariseerimisele ja õpetamisele kutsunud ellu Pärnu sulgpallikooli. Koolil on nüüdsest Eesti haridusministeeriumi poolt väljastatud tegevusluba. Esialgu on avatud grupp Paikusel, mida veab Tuuli-Mai Tomingas. Kui leiaksime lisatreeneri, saaksime avada veel mõne grupi. 
Pärnu Sulgpalliklubi soovib koolile tuult sulgedesse!Lisatud 06.09.2017


Augustiunetus 2017

12. augustil toimub jälle traditsiooniline Augustiunetuse üritus. Unetus on sel aastal vahetanud toimumiskohta ja kolinud Pärnu kesklinna piirkonda. Viletsam ei saa olla ka Pärnu sulgpalliklubi ning sellega seoses toimub ka meie klubi korraldatav augustiunetuse segapaaristurniir seekord Ülejõe kooli spordisaalis. Täpsemat infot turniiri kohta vaata
siit...
Osalejad seisuga 9.08
Tabelid
TulemusedLisatud 26.07.2017Soome on kõvem???

10.juunil oli valitud Pärnu sulgpalluritel võimalus näidata oma ja kontrollida Helsingi hobisulgpallurite mängutaset. Soomlased on juba kümmekond aastat käinud mängimas erinevates eesti linnades, seekord siis jälle Pärnus. Võistlussüsteem oli väliskülaliste välja töötatud ja võimaldas mängida 12 raundi. Igaks raundiks said kõik omale uued paarilised ja mängiti individuaalsetele punktidele. Mängudega jäid rahule mõlema poole esindajad ning Soome pool on avaldanud soovi võistlusi korrata järgmisel aastal. Kuigi üldvõidu saavutas soomlane Ralf, siis kohe tema selja taga oli tunda Urmase ja Ilmari kuuma hingeõhku. Parim Pärnu naismängija oli Ketu.
Mõned pildid võistluselt pildigaleriis.Lisatud 15.06.2017


Ametlik hooaeg läbi, reket ka läinud

2.juunil toimunud Reketiturniiriga sai läbi Pärnu sulgpalliklubi kevadhooaeg. Seekord võistlesid reketi pärast 11 tublit paari. Võistumängimine oli tasavägine ja loosimine aus. Järgmisel aastal on au uue reketiga mängida Kardo Sarapuul.
Võistluse tulemused võistluste lingi all.


Lisatud 05.06.2017


Sulgpall meedias

16. märtsil ilmus Pärnu Postimehes artikkel Hans-Kristjan Pilvest, tema teest sulgpalli juurde ja tulevikuplaanidest. 
Artiklit saab lugeda
siit...


Lisatud 16.032017


Sulesellid

Aastavahetuse koolivaheajal toimus sulgpallivõistlus koolinoortele, kus võtsid mõõtu potentsiaalsed Sulgpalliklubi kasvandikud.
Mängude tabelid ja tulemused vaadatavad
siit ...


Lisatud 08.012017


Pärnumaa 2016. aasta meistrid selgitatud.

2016. aasta Pärnumaa sulgpallis on olnud vägagi huvitav ning sellest tulenevalt kujunesid erakordselt tasavägiseks ka meistrivõistlused. Võrdseid paare oli palju, millega seoses nägime palju 3 geimilisi mänge. Kõigis mänguliikides sai Pärnu sel aastal uued meistrid: üksikmängus võidutses
Hans Kristjan Pilve, meespaaris Hans Kristjan - Karl Johan Pilve, naispaaris Kairit Liiv - Tiina Georg ja segapaaris Hans Kristjan Pilve - Helina Juhkam.
Täpsemad tulemused korraldatud võistluste lehel.

Meeleolukalt möödus ka selleaastane jõulupidu!  Loodame, et uus aasta Pärnu Sulgpalliklubis tuleb sama huumori- ja teadmisteküllane. 
Tänud kõigile osalejatele!  
             Häid Jõule ja meeldivat uut                             sulgpalliaastat  
                 kõigile sulgpalluritele!Lisatud 19.12.2016


Pärnumaa MV

Esimene lumi nüüd maha tulnud ja sellega seoses aeg välja kuulutada võistlused selle aasta Pärnumaa sulgpallimeistrite väljaselgitamiseks. Võistlused leiavad aset 16-17. detsembril Spordihallis. Täpsem juhend asub
siin.
Nagu traditsiooniks on, toimub 17.12 õhtul ka võistluste ametlik järelpidu ja mitteametlik jõulupidu. Kellaajast ja kohast teavitatakse. Sellega seoses on teretulnud kõik ideed õhtu huvitavamaks ja meeldejäävaks muutmiseks.

NB! Palume kõigil peol osalejatel kiiresti registreeruda!

Osalejad seisuga 14.12
NB! Muudatus tabelites!   Tabelid
Lisatud 2.11.2016
Täiendatud 14.12.2016


 

 
 
 
«
»

Badminton.ee
      Badminton.ee

Sisestused puuduvad